Codul produsului: MG04J1008
Marca: Lincos
Descrierea produsului
Descriere
- Dimensiuni de prindere: 105-150mm
Ambalarea produsului
| Numărul pachetului | Dimensiuni | Greutate |
|---|---|---|
| 1 | 20 x 20 x 4 cm | 0.5 kg |
Mai multe produse din aceasta categorie
Set extractor rulmenți, 12piese
Codul produsului: MG94151
Set extractoare de viteze cu 2 și 3 fălci
Codul produsului: MG04J1125
Set extractoare de rulmenți, 14 buc
Proiectat pentru a scoate rulmentul de pe arbore și pentru a separa carcasele rulmenților.
Codul produsului: DK-230589
Set extractoare de rulmenți, 9 buc
Codul produsului: DK-230590
Kit extractor rulment hidraulic, 10T
Potrivit pentru tragerea de butuci, flanșe, angrenaje și rulmenți.
Set extractor rulmenți, 23 bucăți
Codul produsului: MG93354
Extractor de rulmenți pilot cu trei fălci
Proiectat pentru îndepărtarea rulmenților și bucșilor tip manșon (inel interior de 12–38 mm). Fabricat din oțel forjat, tratat termic, rezistent la coroziune, cu un design stabil, anti-alunecare, cu trei fălci.
Trusă de extractor universal
Extractor de rulmenți și roți dințate cu 3 brațe. Interval de lucru: până la 8" (203 mm).
Extractor de rulmenți și roți dințate cu 3 brațe. Interval de lucru: până la 8" (203 mm). Extractorul permite îndepărtarea rulmenților (interni și externi) din diferite tipuri de arbori și case.
Codul produsului: G02244
Trusă pentru extras rulmenți
Codul produsului: JBM51125
Extractor pentru rulmenti cu 2 brate 100 mm
Codul produsului: G02200
Extractor pentru rulmenți cu 2 brate 150 mm
Extractor de rulmenți și roți dințate cu 3 brațe. Interval de lucru: până la 10" (254 mm)
Extractor de rulmenți și roți dințate cu 3 brațe. Interval de lucru: până la 10" (254 mm). Extractorul permite îndepărtarea rulmenților (interni și externi) din diferite tipuri de arbori și case.
Extractor pentru rulmenți cu 2 brate 200 mm
Extractor pentru rulmenti cu 3 brate 152 mm.
Extractor de rulmenți și roți dințate cu 3 brațe. Interval de lucru: 12" (305 mm).
Extractor de rulmenți și roți dințate cu 3 brațe. Interval de lucru: 12" (305 mm). Extractorul permite îndepărtarea rulmenților (interni și externi) din diferite tipuri de arbori și case.
Trusă pentru extras rulmenți hidraulic , capacitate 10 t
Extractor pentru rulmenți cu 3 brațe ,75 mm.
Extractor de rulmenți și roți dințate cu 3 brațe. Interval de lucru: până la 6" (152 mm).
Extractor de rulmenți și roți dințate cu 3 brațe. Interval de lucru: până la 6" (152 mm). Extractorul permite îndepărtarea rulmenților (interni și externi) din diferite tipuri de arbori și case.
Extractor pentru rulmenți interiori 3 brațe 12-38mm
Potrivit pentru îndepărtarea rulmenților și bucșelor de tip manșon montați strâns, cu diametre inelului interior de 12 până la 38 mm.
Extractor pentru rulmenți cu 3 brațe. 102 mm.
Extractor de rulmenți și roți dințate cu 3 brațe. Interval de lucru: până la 4" (102 mm).
Extractor de rulmenți și roți dințate cu 3 brațe. Interval de lucru: până la 4" (102 mm). Extractorul permite îndepărtarea rulmenților (interni și externi) din diferite tipuri de arbori și case.